Jeton Para Yatırma

jeton para yatırma

Jeton Kart, online alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için tasarlanmış yeni nesil bir ödeme sistemidir. Jeton, internet platformlarının en büyük problemi güvenlik konusuna çözüm getirmektedir. Eski ödeme yöntemlerinde olduğu gibi online ödeme gerçekleştirmek için artık kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanıza gerek yok. Satın alma işleminden sonra sahip olacağınız kartınıza ait tek kullanımlık ve kullanımından sonra geçerliliğini yitirecek olan dijital kart kodu ile tüm bilgilerinizi saklı tutarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alışveriş, oyun ve bahis sitelerinin avantajlarından faydalanırken, sizler için doğabilecek olası risklerden de uzak kalacaksınız.

Jeton, online alışverişlerinizi aracı kurumlara gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlarken güvenliğinizi de garanti altına almaktadır.

Nasıl Para Yatırılır?

Jeton para yatırma işlemi için kredi kartına veya banka kartına ihtiyacınız yok. Banka hesabınız dahi olmadan Jeton para yatırma işlemini gerçekleştirip kart sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit; ilk olarak güvenliğiniz için sitemiz üzerinden üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Jeton ailesine katıldıktan sonra Euro değerindeki Jeton paketlerinden ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda satın almak istediğinizi seçmelisiniz. Ardından kartınızın TL karşılığı ödemesini haftanın her günü her saat diliminde havale, hafta içi mesai saatleri dahilinde EFT işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan kısa bir süre sonra kartınıza ait olan tek kullanımlık dijital kod elinize ulaşacaktır. Böylece online alışverişlerinin ödemesinde kullanmak için Jeton Kartınız hazır hale gelecektir. Sonrasında geçerliliği olan tüm online platformlarda ödeme yöntemi olarak Jeton’u seçerek sadece kartınıza ait kod ile ödemenizi gerçekleştirip dilediğiniz ürün ve hizmeti temin edebilirsiniz. Bunun yanında Jeton para çekme işlemiyle de dilediğiniz zaman satın alıp kullanmamış olduğunuz kartınızı nakite dönüştürebilirsiniz.

Jeton kolay para yatırma avantajıyla sizlere online platformlarda güvenle ve hızlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Eski ödeme yöntemlerinin dezavantajları göz önünde bulundurulduğunda Jeton Kartı geç kalmadan denemeniz gerektiğini siz de göreceksiniz.

Hemen Satın Al