Havale ile Jeton

havale ile jeton

Online alışverişler hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmişken, hayatımızı kolaylaştıran bu imkandan en güvenli şekilde nasıl faydalanabiliriz sorusu akılları kurcalamaktadır. İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişler her ne kadar hayatımızı kolaylaştırsa da, inkar edemeyeceğimiz riskleri de içinde barındırmaktadır. Her alışveriş platformu güvenilir olmamakla birlikte, kötü niyetli kişilerce oluşturulmuş platformlar da internet ortamında yer alabilmektedir. Tabi ki bu risklerin olması, online alışverişlerin avantajlarından faydalanmayacağız anlamına gelmemektedir. Tüm bu riskler göz önünde bulundurularak, kullanıcının güvenliği ön planda tutularak tasarlanmış olan Jeton Kart ile gönül rahatlığıyla online ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti altına alan Jeton, suistimal durumlarına karşı sizleri koruma altına almaktadır.

Jeton Kart, kredi kartı ile benzer özellikleri gösterse de güvenlik konusunda kredi kartının bir adım önünde yer almaktadır. Ayrıca sahip olması da meşakatli süreçleri gerektirmemektedir. Havale ile Jeton Kartınızın TL karşılığı ödemesini yapmanız, kartınıza sahip olmanız için yeterlidir. Kartınıza sahip olduktan sonra kartınıza ait dijital kod ile alışveriş, oyun ve bahis sitelerinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Jeton Kart Al

Jeton Karta sahip olmak da online platformlarda Jeton ile ödeme gerçekleştirmek de çok kolay. Sitemiz üzerinden üyelik hesabınızı oluşturduktan sonra, satın almak istediğiniz Euro değerindeki Jeton paketini seçmeniz gerekmektedir. Ardından havale veya EFT işlemi ile kartınızın TL karşılığı ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile Jeton satışı gerçekleştirilememektedir. Haftanın her günü her saatte havale, hafta içi mesai saatleri içerisinde EFT ile kart ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten kısa bir süre sonra Jeton Kartınıza sahip olacaksınız. Ardından size kalan kartınızın dijital kodu ile online platformlarda gönül rahatlığıyla ödemelerinizi gerçekleştirmek. Jeton, güvenli ve hızlı alışverişin adresi olarak her zaman yanınızda.

Hemen Satın Al